May 7th مشکل سخت افزاری(رم) در سرور شماره دو ایران

با سلام و احتراممتاسفانه یکی RAM های سرور شماره دو لینوکس ایران با DNS های (ns3.mizbanonline.com - ns4.mizbanonline.com) دچار مشکل شده است و مجبور شدیم سخت افزار مربوطه را از سرور بیرون بیاوریم. در حال حاضر رم قوی تری ... بیشتر »

Nov 13th جشنواره پاییزه میزبان آنلاین – ثبت دامنه ملی

با سلام و احترام؛ در ادامه تخفیفات پاییزه میزبان آنلاین، این بار تصمیم گرفتیم دامنه های ملی را با پایین ترین قیمت ممکن برای کاربران عزیز عرضه کنیم. از امروز مورخه 1394/08/21 تا پایان جشنواره پاییزه ... بیشتر »

Oct 2nd وب سرور اختصاصی میزبان آنلاین با کانفیگ ویژه

باسلام و احترام؛ پس از مدت ها تلاش و کار روی وب سرور nginx مفتخریم اعلام کنیم با تغییرات در سورس این وب سرور و البته کانفیگ ویژه آن به نتایج بسیار مطلوبی رسیدیم. با توجه به این که nginx به دلیل عدم ... بیشتر »

Sep 13th تغییرات در سرور لینوکس ns7-ns8

باسلام و احترام؛ با توجه به بررسی های صورت گرفته بر روی سرور لینوکس ns7-ns8 قصد ارتقای سرور به سرور زیر را داریم:Data Center : OVHRAM : 192 GB ECCCPU : 2 x Intel Xeon E5630 8 c/ 16 tHard : 2 x 2TB SATAPort : 1GBنهایت سعی خود را خواهیم کرد ... بیشتر »

Jul 16th تکمیل ظرفیت سرور ارائه دهنده سرورهای مجازی در ایران

باسلامبه اطلاع می رساند امروز مورخ 1394/04/25 سرور ارائه دهنده سرورهای مجازی ایران پر شد. به دلیل ارائه منابع اختصاصی به کاربران سرورهای مجازی تا زمان خرید سرور جدید امکان ارائه سرور مجازی جدید از ... بیشتر »